ВСЕ

У Новомосковську планують оновити кабельну електромережу

Наразі ведуться роботи з оновлення кабельної електролінії, яка живить центр міста. ДТЕК «Дніпровські електромережі» почали реконструкцію кабельної електричної лінії 10 кВт у Новомосковську. Як заявили в компанії, з новими комунікаціями 9 тисяч квартир та приватних будинків зможуть перейти на індивідуальне електричне опалення. Передусім це стосується вулиць Гетьманська, Лікарняна, Велика Ковалівка, Мала Ковалівка, Івана Франка, Ціолковського, Дорожня та прилеглих вулиць. Загальна протяжність кабелю - 3,5 км, кабель до центру міста заводять з боку районної лікарні.
- Це вдалий приклад взаємодії міської влади та бізнесу для оновлення електроінфраструктури міста, – заявив міський голова Сергій Резнік. - Такі роботи дозволять створити додатковий резерв потужності у центральному районі міста, поліпшити якість напруги, уникнути аварій та перебоїв у електропостачанні.
Нагадаємо, роботи почалися декілька тижнів тому, утім тимчасово були призупинені місцевою владою. Усе через проєктну документацію, яку підрядна компанія не узгодила з містом.
- Є правила і вимоги, яких усі мають дотримуватися, перш ніж починати роботи, - зазначив начальник міської інспекції з благоустрою В’ячеслав Туник. - Мають бути узгоджені проєктна та кошторисна документація. І головне проєкт треба погодити з міськими службами, аби всі комунікації були відображені на карті інженерних мереж.
Відтак підрядник документально зобов’язався виконати всі умови місцевої влади. Щоб остаточно розблокувати роботи, необхідно прийняття відповідного рішення депутатами на сесії. Але в ході сесії, що пройшла 17 грудня, проєкт рішення не набрав достатньої кількості голосів.