ВСЕ

Про вартість послуг з централізованого теплопостачання у зв’язку зі зростанням цін на газ для підприємств теплокомуненерго

Пряма мова:
«Я хочу запевнити новомосковців, що тарифи на теплопостачання для них не підвищаться, а платіжки будуть виставляти за старою ціною. На жаль, для комунальних підприємств, для юридичних осіб, для бюджетних організацій платіжки будуть за новою ціною. Але населення Новомосковська це не торкнеться»
(міський голова Сергій Рєзнік)
Як відомо, НКРЕКП переглянула вартість виробництва теплової енергії для населення, бюджетних і релігійних організацій та інших споживачів по всій Україні на 2021 рік. Своє рішення Нацкомісія обґрунтувала істотним зниженням обсягів виробництва теплової енергії, підвищенням мінімальної зарплати, зростанням цін на паливно-енергетичні ресурси, а також зростанням витрат на послуги з розподілу природного газу.
Найменше підвищили тариф для Дніпровської ТЕЦ (5,5%), найбільше – для київського ТОВ «Євро-реконструкція» (на 49,7%).
У Новомосковську до кінця 2020 року діяли тарифи, затверджені ще у листопаді 2018 року, які щомісячно коригуються в залежності від температури зовнішнього повітря, кількості спожитого газу та кількості днів опалення.
Тариф для населення Новомосковська з 01 січня 2021 року залишається незмінним попри те, що у порівнянні з минулим опалювальним сезоном вартість природного газу для підприємств теплокомуненерго зросла на 70%, електроенергії - на 16% (і вона знову зросла з 01.01.2021р.)