ВСЕ

У Новомосковську відкрили ще один центр вакцинації

У Новомосковську запрацював додатковий центр вакцинації на площі Героїв 5. Проінспектувати роботу пункту щеплень завітав міський голова Сергій Рєзнік разом зі своїм заступником із питань діяльності виконавчих органів Сергієм Адамяном.
«Додатковий центр конче необхідний Новомосковську. Наразі щеплення зробили усього 34,6% дорослих жителів міста. Та ця цифра критично мала, кажуть медики. Аби запрацював колективний імунітет, маємо з лікарями спільну ціль - вакцинувати 90 відсотків населення міста», — підкреслив міський голова Сергій Рєзнік.
Графік роботи центру з 9 до 14:00. Приймають людей дві медсестри та лікар. Прищепитися усі охочі можуть безкоштовно. У наявності, на вибір три вакцини: Короновак, Астразенека та Пфайзер.
Додаткові центри вакцинацій лікарі вимушені були відкрити через стрімкий ріст захворюваності, наголосив головний лікар КНП «Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Леонід Гінкота. Лише за останній місяць COVID 19 підтвердили у 2460 чоловік, що втричі більше, ніж за аналогічний період минулого року. Наразі на амбулаторному та стаціонарному лікуванні перебуває 2068 хворих. Від початку пандемії померло 138 новомосковців.
Загалом у Новомосковську працює два центри вакцинації та вісім філій. Найперший відкрився в КНП "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги" на вулиці Сучкова, 40. Згодом, кажуть лікарі, функціонуватиме і так званий центр на колесах. Мікроавтобус з профільними спеціалістами та холодильними камерами курсуватиме містом.Щодня мобільний пункт щеплень базуватиметься на новій локації.