ВСЕ

Операція «Мігрант» на Новомосковщині

Новомосковський відділ Державної міграційної служби України в Дніпропетровській області інформує, що у період з 01.09.2021 року по 30.09.2021 року на території м. Новомосковська та Новомосковського району за участі Національної поліції України проводяться державні цільові профілактичні заходи з нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері, а саме виявлення порушників установлених правил перебування в Україні, нелегальних мігрантів та інших осіб, які не мають законних підстав для подальшого перебування в державі та притягнення їх до відповідальності.
Станом на 18.09.2021 року у результаті вищевказаних заходів спільно з працівниками Національної поліції України, Новомосковським відділом ГУ ДМС України в Дніпропетровській області виявлено одинадцять порушників міграційного законодавства України, із них у відношенні чотирьох іноземних громадян прийнято рішення про примусове повернення за межі України, притягнуто їх до адміністративної відповідальності згідно ч.1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено стягнення у вигляді штрафів на загальну суму 6800, 00 гривень.
А також зазначаємо що на трьох іноземних громадян складено протокол про адміністративне правопорушення згідно ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення та чотирьох громадян які є приймаючою стороною притягнуто до адміністративної відповідальності відповідно до ст. 205 та ст. 206 КУпАП і накладено стягнення у вигляді штрафів на загальну суму 11220, 00 гривень.
Наголошуємо на неухильному дотриманні вимог Закону України «Про правовий статус іноземців та осіб без громадянства» від 22.09.2011 року в частині правил перебування іноземців та осіб без громадянства на території України.
У випадку наявності будь-якої інформації про іноземців – порушників міграційного законодавства, просимо повідомити про це за телефоном: (0569)38-04-24, 102, 098 6330669 (чергова частина відділу поліції) чи за адресою: м. Новомосковськ, вул. Шевченка, буд. 39.
Начальник Новомосковського відділу ГУ ДМС у Дніпропетровській області В.Г. Підгорна