ВСЕ

Депутати ввели в дію нові тарифи на послуги водоканалу

Нові тарифи на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення для КП «Новомосковськ водоканал» були встановлені Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), ще в грудні 2020 року і повинні були бути введеними в дію з 1 січня 2021 року. Але, враховуючи скрутні умови, в яких опинилося населення через наслідки COVID-19, керівництво міста прийняло рішення тимчасово, на період дії обмежувальних протиепідемічних заходів в Україні, не вводити нові тарифи, а покривати міськводоканалу різницю в тарифах, недоплачену городянами, з місцевого бюджету.
Цей період, коли частину витрат жителів на послуги водоканалу покривали з міського бюджету, тривав з початку 2021 року - 8 місяців.
Тепер депутати, обговоривши ситуацію на депутатських комісіях, враховуючи пом’якшення в 2021 році карантинних заходів в Україні, прийшли до одноголосного рішення – з 1 вересня 2021 року ввести в дію тарифи, затверджені НКРЕКП вісім місяців тому.
Тож тарифи для населення з 01.09.2021 року складають:
- на послугу з централізованого водопостачання – 20,82 грн за 1 куб.м (з ПДВ); - на послугу з централізованого водовідведення – 22,164 грн за 1 куб.м ( з ПДВ).
Разом – 42,984 грн за 1 куб.м (з ПДВ).