ВСЕ

Кредит на дороги, скорочення нероб – які ще рішення ухвалили на сесії

На черговій сесії міської ради депутати ухвалили більше сотні рішень, половина з яких – щодо земельних відносин.
- У нас ліквідована практика, яка була раніше, коли місяцями накопичувалися заяви городян щодо вирішення їх земельних питань, - прокоментував цей факт міський голова Сергій Рєзнік. - Тепер ми земельні питання виносимо на голосування на кожну сесію.
Депутати підтримали пропозицію керівництва міста стосовно зміни банку, який надасть місту кредит 70 млн грн на капремонти доріг: «Ощадбанк» пропонував кошти під 6% річних, але з «Укрексімбанком» вдалося домовитися за менший відсоток - 5,3%, що дозволить місту зекономити 3 млн грн. Кредит дозволить приступити безпосередньо до капремонтів доріг, список яких наша газета вже публікувала.
- Як я вже наголошував, головні зусилля ми направлятимемо саме на капітальні, а не ямкові ремонти доріг, і виконуватимуть їх професіонали, які переможуть у тендерах, - сказав міський голова. – Як показує життя, власними силами ми не можемо якісно виконувати ці роботи, бо в КП «НККП» немає для цього технічної можливості. Яскравий приклад – вони своїми силами після зими залатали ями на Воронівському віадукові. Водії бачили, скільки протримався їхній асфальт. Тому – капремонти силами спеціалізованих організацій. Чекаємо оголошення переможців тендерів і підписання договорів. Це передбачені законодавством процедури, прискорити які ми не можемо.
Депутати підтримали пропозицію щодо ліквідації відділу охорони здоров’я – структури, яка так і не запрацювала, як планували. Саме на цей відділ покладалося завдання з підготовки пакету документів і проєктів рішень, необхідних для безперебійного функціонування трьох міських комунальних медичних закладів. Та на сьогодні по факту маємо ситуацію, що адміністрація цих закладів самостійно займається паперовою роботою. Бо заступник міського голови Катерина Ханова, яка й повинна була курирувати роботу відділу охорони здоров’я, навіть не з’являється на робочому місці, про що складено вже безліч актів невиходу.
- Але чинне трудове законодавство України таке, що я її навіть звільнити не можу, - сказав Сергій Рєзнік під час прес-конференції після завершення сесії. – Питанням займаються наші юристи. На сесії ми внесли й інші зміни в структуру виконкому. Я неодноразово підкреслював, що ця структура не статична, а динамічна, ми й надалі будемо її змінювати, щоб досягти максимально ефективного виконання всіма посадовцями своїх обов’язків по роботі на міську громаду.
Депутати одноголосно внесли зміни до проєктної документації встановлення пам’ятника на честь воїнів АТО – місцем його спорудження буде не площа Героїв, як планувалося в попередні роки, а територія поруч з міським музеєм.
Вирішили також детальніше розібратися з роботою на Кулебівці заводу «Укркабель», який порушує санітарні норми, створюючи високий рівень шуму, у т.ч. й уночі. Раніше працівників державної екологічної інспекції, поліцейських і депутатів підприємці не допустили на територію заводу для перевірки.