ВСЕ

Чи потрібен місту басейн?

Очевидно, переважна більшість городян дадуть ствердну відповідь на це питання. Але серед депутатів думки розділилися…
Заводський басейн продали, іншого в місті немає. В Самарі не кожен зважується купатися. Та й плавати хочеться не тільки в літній сезон…
10 вересня на сесію керівництво міста винесло питання щодо надання Управлінню ЖКГ дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для будівництва басейну. Вільне місце для цього знайшли на Животилівці, в районі заправки «WOG»по вулиці Сучкова.
Як пояснив міський голова Сергій Рєзнік, проєкт подається на розгляд сесії як терміновий, оскільки напередодні в результаті переговорів керівництва міста з київськими чиновниками вдалося досягти їх згоди на фінансування цього проєкту не з міського бюджету, який досить обмежений, а з бюджетів вищих рівнів. Але для того, щоб проєкт почали фінансувати, його треба розробити. Крайній термін подачі проєктів документів на наступний рік – до вересня поточного року.
- Ми зараз фактично намагаємося вплигнути в потяг, який уже відійшов, - пояснив Сергій Рєзнік. - Якщо ми будемо затягувати з прийняттям цього рішення, то про роботи у 2022 році ми можемо забути, це перенесеться на 2023-й. Яким саме може бути басейн, поки що достеменно сказати не можна – це предмет перемовин, можливо навіть зі спортивним комплексом, який дасть поштовх розвитку всього мікрорайону Животилівка – дороги, інфраструктура, робочі місця тощо.
Попри ці аргументи, деякі з наших обранців запропонували перенести розгляд цього питання на наступну сесію. У підсумку проголосували за дане рішення не всі з них. Не підтримали ідею басейну 8 депутатів з 28 присутніх – це представники Блоку Порошенка, Блоку Вілкула і Слуги народу: М.Барсук, Ю.Вишневский, О.Гаркавенко, Т.Дакова, В.Полоса, Т.Решетняк, О.Фрейдін, А.Чуднівець. Очевидно, не всіх влаштовує, що місто оновлюється, адже більшість із згаданих товаришів не один рік «ощасливлюють» городян своїм депутатством, а тепер вимушені щось відповідати на здивовані запитання жителів: «А що, так можна було?»
Більшістю голосів рішення все-таки ухвалили, тепер Управління ЖКГ посиленими темпами займеться розробкою проєкту та участю в конкурсі на отримання державної субвенції на реалізацію проєкту.