ВСЕ

Деревне вугілля для мангалу у Новомосковську виготовляли незаконно

До міської ради надійшла скарга, що на території промислової зони біля мікрорайону Корея постійно щось спалюють. Причому неподалік знаходиться вискоковольтна лінія електропередач, що створює для неї небезпеку. Крім того, поруч – пасовище.
За скаргою створили спеціальну комісію, для складу якої, крім посадовців виконкому, увійшли представники ДСНС та дільничний інспектор.
Під час огляду промзони з’ясувалося, що в трьох великих мастильних діжках спалювали деревину, а коли вона обгорала, вугілля розфасовували в мішки.
На цьому виробництві не створені відповідні до діючого законодавства умови для праці. В тому числі, з'ясувалося, що робітникам виплачували заробітну плату у конвертах та її розмір був нижчим за прожитковий мінімум.
Даний вид діяльності небезпечний з точки зору пожежної безпеки. Для подібного виробництва потрібні спеціальні умови, місце та дозвіл відповідних контролюючих органів.
Всі порушення зафіксовані. Кожним відомством складені відповідні протоколи.
На момент перевірки працівники та власники виробництва були відсутні.
Зазначимо, що працівники поліції за даним фактом ще у квітні відкрили кримінальне провадження. Вони розшукують власників підпільного виробництва та встановлюють законність організації переробки деревини у вугілля у межах міста.