ВСЕ

«Дніпропетровськгаз Збут» активно продає бізнесу газ та електроенергію

Понад 6 років ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут», що працює під брендом «ТВІЙ ГАЗЗБУТ», продає блакитне паливо побутовим споживачам та підприємствам. Віднедавна компанія активно працює на ринку електроенергії і вже забезпечує ресурсом понад 150 представників малого та середнього бізнесу, а також бюджетний сектор на найвигідніших умовах. Особливою популярністю користується пакетна пропозиція: газ та електрика від надійного постачальника.
На ринку електричної енергії «Дніпропетровськгаз Збут» має ряд переваг. По-перше, компанія забезпечує бізнес супроводом персонального менеджера, який оперативно формує рахунки та акти виконаних робіт з обох видів постачання. Якщо потрібно – дозамовить необхідні об’єми та внесе зміни у договір.
По-друге, для представників малого та середнього бізнесу спеціалісти розробили особистий кабінет 104 Бізнес Онлайн. Завдяки йому можна замовляти та коригувати потрібні обсяги, контролювати документообіг та отримувати рахунки онлайн.
По-третє, клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» цілодобово забезпечені оffline і online підтримкою. Персональний менеджер завжди на зв’язку і проконсультує з усіх питань, які виникають. Також спеціалісти не виставляють штрафи та небаланси, навіть якщо вони з’являються за підсумками місяця.
«Важливим чинником вигідної співпраці з ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» є можливість обрати саме пакетну пропозицію і отримувати газ та електроенергію від однієї компанії. Наші клієнти вже оцінили переваги такого «пакету», адже з кожним працюємо індивідуально та надаємо реальні інструменти для економії. Крім того, юридичні особи мають можливість платити за послугу розподілу електрики через свого постачальника», – підкреслила начальник відділу продажів юридичним особам ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» Аліна Ольховікова.
Також у компанії звертають увагу: за постачання ресурсу клієнт сплачує відповідно до обраного ним графіку. Він, як і раніше, може обрати один з трьох варіантів оплати – це передплата, подекадна оплата і післяплата.
Детальніше з умовами постачання електроенергії можна ознайомитися на офіційному сайті ТОВ «Дніпропетровськаз Збут» або за телефоном: 067 554 26 10.