ВСЕ

У виконкомі привітали працівників освіти. ФОТО, СПИСОК

Керівники міста привітали освітянську спільноту Новомосковська з професійним святом – Днем працівників освіти.
Зі словами вітань до педагогів звернулися секретар міської ради Володимир Арутюнов, заступниця міського голови Ольга Тихонова, начальниця управління освіти Ірина Рябоконь.
- Схиляю голову перед вами за ту благородну працю, яку ви робите щодня, - сказав Володимир Арутюнов. - За терпіння та витривалість. За те, що допомагаєте молодому поколінню зростати вихованими та освіченими. За те, що самі, в силу вашої професії, постійно прагнете до самовдосконалення.
Нехай всі зорі на небі здійснюють ваші бажання, нехай всі учні у школі завжди виконують домашні завдання.
Здоров’я, натхнення та любові!
Грамотами міського голови за сумлінну творчу працю, високий рівень професіоналізму, реалізацію новітніх освітянських програм, вагомий особистий внесок у справу організації навчання і виховання підростаючого покоління нагородили:
- Науман Інну Володимирівну, вчителя інформатики гімназії № 1;
- Волокіту Антоніну Яківну, вчителя початкових класів гімназії № 2;
- Кумець Юлію Василівну, вчителя хімії та біології гімназії № 3;
- Андрущенко Олену Вікторівну, вчителя образотворчого мистецтва та обслуговуючої праці;
- Пахомову Тетяну Володимирівну, педагога – організатора гімназії №5;
- Чубукіну Ольгу Володимирівну, вчителя початкових класів ліцею № 6;
- Сімонову Оксану Сергіївну, вчителя фізичного виховання гімназії № 7;
- Махно Олену Володимирівну, заступника директора з науково-методичної роботи ліцею № 11;
- Заблуду Вікторію Вікторівну, вчителя початкових класів гімназії № 12;
- Даценко Зінаїду Олександрівну, заступника директора з навчально-виховної роботи гімназії № 13;
- Курбелу Тамілу Володимирівну, вчителя початкових класів гімназії № 14;
- Зінченко Валентину Миколаївну, вчителя початкових класів гімназії № 15;
- Проскурню Маргариту Анатоліївну, педагога – організатора, вчителя музичного мистецтва гімназії № 16;
- Пєнкіну Валентину Василівну, вчителя української мови та літератури
гімназії № 17;
- Ковальову Ірину Анатоліївну, вчителя хімії ліцею № 18;
- Гончарову Валентину Степанівну, вчителя української мови літератури ліцею «Самара»;
- Ніколаєву Наіру Михайлівну, культорганізатора Центру позашкільної роботи;
- Калініну Тетяну Василівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Чебурашка»;
- Тонкошкур Раїсу Євгенівну, директора комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 3 «Ромашка»;
- Пшеничку Аллу Анатоліївну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Росинка»;
- Киричик Альону Анатоліївну, музичного керівника комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Веселка»;
- Уштан Наталію Юріївну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 «Калинка»;
- Цурікову Наталію Іванівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 7 «Ластівка»;
- Неділько Ірину Іванівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Черемушки»;
- Муляр Аллу Миколаївну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Дюймовочка»;
- Юрченко Лілю Вікторівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 14 «Струмочок»;
- Доброхотову Ганну Вікторівну, вихователя гімназії № 5;
- Литвиненко Наталію Анатоліївну, вихователя гімназії № 17.
Грамотами управління освіти нагороджені:
- Парамонова Валентина Олександрівна, вчитель фізичної культури гімназії № 1;
- Гончар Олена Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи, вчитель фізики гімназії № 2;
- Чемериз Оксана Петрівна, вчитель початкових класів гімназії № 3;
- Суббота Дарія Володимирівна, Вчитель іноземної мови, української та зарубіжної літератури гімназії № 4;
- Таран Надія Володимирівна, бібліотекар гімназії № 5;
- Щербина Наталя Олександрівна, вчитель англійської мови ліцею № 6;
- Самохвалова Світлана Леонідівна, вчитель біології гімназії № 7;
- Разумовська Світлана Павлівна, вчитель дефектолог, учитель спеціального класу гімназії № 8;
- Анісімова Тетяна Миколаївна, вчитель початкових класів ліцею № 11;
- Іванова Олена Миколаївна, вчитель російської мови гімназії № 12;
- Романенко Валентина Яківна, вчитель початкових класів гімназії № 13;
- Вакулік Наталія Леонідівна, вчитель іноземної мови гімназії № 14;
- Єланська Тетяна Никифорівна, вихователь подовженого дня
гімназії № 15;
- Гребенюк Марина Вікторівна, вчитель початкових класів гімназії № 16;
- Касьяненко Ірина Олександрівна, вчитель української мови та літератури гімназії № 17;
- Поддубцева Валентина Марселіївна, вчитель фізичної культури ліцею №18;
- Литвиненко Лариса Василівна, вчитель української мови та літератури ліцею «Самара»;
- Бугайов Олександр Сергійович, керівник гуртка бальних танців Центру позашкільної роботи;
- Шорбан Оксану Семенівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Чебурашка»;
- Полуєву Вікторію Іванівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 2 «Чебурашка»;
- Качан Оксану Сергіївну, вихователя-методиста комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 3 «Ромашка»;
- Причину Анастасію Олександрівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 4 «Росинка»;
- Яшну Олександру Вікторівну, практичному психологу комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 5 «Веселка»;
- Біленко Юлію Станіславівну, інструктора з фізичного виховання комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 6 «Калинка»;
- Оніщук Наталію Іванівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 7 «Ластівка»;
- Лобунову Олену Петрівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 8 «Черемушки»;
- Гуртову Олександру Василівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 10 «Дюймовочка»;
- Корнілову Наталю Олексіївна, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) № 13 «Теремок»;
- Рябу Ларису Петрівну, вихователя комунального закладу «Заклад дошкільної освіти (ясла-садок) комбінованого типу № 14 «Струмочок»;
- Педенко Інну Юріївну, вихователя гімназії № 5;
- Черкасову Ірину Іванівну, вихователя гімназії № 17.