ВСЕ

Міська рада повернула собі приміщення, які надавала в оренду зі збитками для бюджету

В попередніх публікаціях ми інформували наших читачів про кричущий факт створення міською владою комфортних неконкурентних переваг у розвитку бізнесу в Новомосковську одному з приватних підприємців.
Так, протягом багатьох років міська рада здавала в оренду Дмитру Глущенку три об’єкти комунальної власності в самому центрі Новомосковська за заниженою ціною, яка як мінімум в 10 разів відрізняється від реальних цін на ринку нерухомості. Оренда була чисто символічною – 10-20 грн за 1 кв.м. Найвідоміше з цих приміщень – колишній комп’ютерний клуб «Навігатор», інші знаходяться тут же поруч, в будинку №16 по площі Героїв.
Наприкінці 2020 року новопризначені працівники юридичного відділу виконкому в ході аналізу стану роботи влади з об’єктами комунальної власності виявили кричущі факти, що свідчать про одну з багатьох причин недоотримання коштів місцевим бюджетом.
З огляду на те, що термін дії договорів оренди зазначених трьох об’єктів минув, підприємцеві направили вимогу звільнити їх і здати міській раді.
Наразі приміщення повернули громаді. Кому їх надалі міська рада здаватиме в оренду, визначиться в ході комерційного конкурсу, в якому зможуть взяти участь усі бажаючі. Договір укладуть з тим, хто запропонує найвищу ціну.
Ось тільки залишається відкритим питання, чим за таку багаторічну подачку хитруватий підприємець збирався віддячувати вчорашній владі в разі своєї перемоги на виборах?
Тепер він образився і мститься – в соцмережах поливає кривдників брудом. Ось тільки на що тут можна ображатися?