ВСЕ

Комунальники Новомосковська зустріли негоду максимально мобілізовано

Як і попереджали метеорологи, близько 01 год. 30 хв. 13-го січня до Новомосковська дістався сніговий циклон. Спецтехніка одразу почала розчищати автошляхи міста від снігових заметів, головні зусилля зосереджуючи на готовності основних магістралей до ранкового часу пік на дорогах. Комунальникам вдалося своєчасно очистити вулиці Сучкова, Гетьманську, Північну, Спаську, Волгоградську та ін.
Для боротьби з наслідками негоди було задіяно 11 одиниць спецтехніки КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств», дві одиниці КП «Новомосковськ водоканал» - екскаватор і міні-вантажник Bobcat. Ще 8 спецмашин місту для розчистки доріг безкоштовно надали підрядні організації з Дніпра: 4 трактори, 2 КАМАЗи з відвалами, комбіновані дорожні машини Урал та Форд.
За допомогою додаткової спецтехніки розчистили тротуари та в’їзди у двори.
Якщо у вашому дворі не розчищені виїзди, звертайтеся до диспетчерської КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств» за телефоном: 067-773-60-50.
Припинення опадів очікується у четвер, 14 січня. Очікується зниження температури повітря до –12–18°С, вдень –10–16°С. Морозна погода протримається щонайменше до кінця тижня. Рятувальники радять новомосковцям без зайвої необхідності не виходити з дому.