ВСЕ

Заливає! Надзвичайна ситуація в 2-й школі як наслідок невдалого піару

Як повідомляла наша газета, у вересні 2020 року початок навчального року в СЗШ №2 був зірваний – приміщення старшої школи залило дощем. Це стало наслідком безвідповідальних дій влади, яка вирішила продемонструвати турботу про підростаюче покоління – відремонтувати дах школи.
А оскільки у жовтні намічалися місцеві вибори, то щоб про турботу влади не встигли забути, перерізання святкової стрічки відтягли аж під осінь. Але про мінливість погоди не подумали – і вона піднесла неприємний сюрприз: пішов дощ і будівля школи, з якої напередодні зняли весь шифер, промокла наскрізь, аж до підвалу. Класи, вже відремонтовані за літо, стали непридатними для занять.
Звичайно, що після скандалу дах почали стелити посиленими темпами. За роботу фірма-підрядник отримала понад 4,5 млн грн. Якою була якість виконаних робіт, посадовці широкому загалу не повідомляли. Але це на власні очі побачили вчителі й учні вже зараз, коли пішов дощ зі снігом, а потім ударив мороз. З-під даху тепер тече. Не капає, а тече - і знову страждають всі поверхи будівлі, електропроводка коротить. Як виявилося, в багатьох місцях між металочерепицею та гідроізоляцією набився сніг з льодом. Чи могло таке статися при дотриманні фірмою-підрядником визначеної технології? Певно, що ні. Цього б не сталося, якби також і фірма, що відповідала за здійснення технічного нагляду за якістю робіт і отримала за це непогані гроші, дійсно б цим займалася.
Після осіннього потопу більшість батьків відмовилися тимчасово перевести дітей в інші навчальні заклади міста. Тому заняття в школі проводили лише на першому поверсі, який більш-менш привели в порядок, решта учнів займалися в дві зміни у приміщенні молодшої школи. Уроки довелося скоротити - по 35 хвилин. До того ж, у молодшій школі вбиральні не пристосовані для користування дорослими. Обстановка аж ніяк не сприяла якісному здобуттю знань, попри титанічні зусилля педагогічного колективу.
Тепер же залишається один варіант – усім займатися в приміщенні молодшої школи.
- Ми звернулися до підрядника, який ремонтував дах, з вимогою усунути наслідки неякісно виконаних робіт за власний кошт, - розповів, коментуючи аварійну ситуацію, міський голова Сергій Рєзнік.
Як стало відомо, підрядник уже завершує усувати допущені недоліки. 23 лютого у виконкомі відбулася зустріч міського голови Сергія Рєзніка з представниками батьківського комітету школи. Відео прямої трансляції - на сторінці міської ради у Фейсбуці.
Ось така ціна чиїхось передвиборних примх…