Політика

Про особливий світлофор, що має ім’я

Такий світлофор справді влітку цього року з’явився в Новомосковську на перехресті вулиць Сучкова і Спаської. Він вирішив проблему безпечного переходу дороги пішоходами, але у водіїв викликав шквал негативної реакції. Причина: при встановленні світлофора не був зроблений розрахунок потоку руху транспорту в пікові години, перемикання червоного і зеленого сигналу не налаштували належним чином, що щоранку спричиняє «тягучку», величезні пробки аж від хлібозаводу.
На подолання цього проміжку дороги машини й автобуси іноді витрачають до 30 хвилин. Звідси – знервованість людей, які поспішають на роботу у Дніпро, а це – добра половина працюючого населення Новомосковська.
Світлофору водії й пасажири маршруток дали навіть саркастичну назву - «Доброго ранку», хоча, зрозуміло, що ранок, розпочатий на нервах, добрим навряд чи буде.
Належної реакції керівництва міста на численні гнівні пости в соцмережах не було.
3-го грудня міський голова Сергій Рєзнік провів нараду з цієї проблеми, визначив завдання комунальникам - змінити алгоритм роботи світлофора з урахуванням транспортного потоку в різний час доби.
Нарешті проблема частково вирішиться. Частково, бо ще однією з її важливих складових є частенько закритий переїзд по Спаській, у той час як чекати на обочині відкриття шлагбауму машини вже не можуть – на узбіччі встановили бордюри. Інша проблема – ДТП на цій ділянці, нерідко пов’язані з водіями-новачками машин-євроблях.
Але, принаймні, питання зрушило з мертвої точки. Всі, хто за кермом, і хто в маршрутках, - тримаємо ситуацію на контролі.
Фото зз відкритих джерел
ДОВІДКОВО. Газета «Новомосковська правда» продовжує виходити в обсязі і строки, зазначені у вихідних даних газети.
Газета розповсюджується безкоштовно для тих городян, хто виявив бажання її отримувати.
Той, хто раніше вже замовляв доставку газети і повідомляв свою адресу, буде отримувати газету і в наступному році. Для цього НЕ ТРЕБА телефонувати в редакцію - Ви вже є в базі даних наших читачів.
Щоб подати оголошення та замовити безкоштовну доставку газети (стосується тих, хто не отримує газету і хоче долучитися до числа читачів) чи у разі проблем з її доставкою телефонуйте 096-497-10-84.