ВСЕ

Виплата до Дня Перемоги: інформує військкомат

Інформуємо учасників бойових дій, які перебувають на обліку в Новомосковському ОМТЦК та СП, щодо виплати разової грошової допомоги у 2021 році.
У відповідності до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", щорічно до 5 травня учасникам бойових дій виплачується разова грошова допомога у розмірі, який визначається Кабінетом Міністрів України в межах бюджетних призначень, встановлених законом про Державний бюджет України.
З метою підвищення адресності державних виплат, та для своєчасного отримання допомоги, учасникам бойових дій, необхідно ТЕРМІНОВО надати до Новомосковського ОМТЦК та СП (за адресою м.Новомосковськ, вул.Калнишевського, 18, каб. №5), розрахункові рахунки у форматі нового міжнародного номера IBAN (UAХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХХ), які відкрито в банківських установах Новомосковського району (м.Новомосковська) та пройшли конкурсний відбір щодо соціальних виплат (Ощадбанк, Приватбанк та ін.)
Зазначена інформація не стосується учасників бойових дій, які перебувають на обліку в Пенсійному фонді, тобто на теперішній час отримують пенсію, та учасників бойових дій, які на теперішній час проходять військову службу.

Анатолій БАКУН, підполковник,

 військовий комісар Новомосковського ОМТЦК та СП