ВСЕ

У Новомосковську розпочалася вакцинація від COVID-19

22 березня 2021 року в м. Новомосковську розпочалася вакцинальна кампанія проти коронавірусної інфекції COVID-19. Вакцинація розпочалася з медичних працівників КНП «Новомосковський міський центр ПМСД» та людей віком від 80 років.
Одним із перших дозу вакцини AstraZeneca (Covishield) отримав головний лікар КНП «Новомосковський міський центр ПМСД» Леонід Гінкота.
Щеплення продовжуються. Запрошуємо людей віком від 80 років, працівників соціальної сфери, учасників АТО/ООС, депутатів, а також журналістів, письменників, спортсменів та інших діячів старших 60 років до пунктів щеплення на базі амбулаторій ЗПСМ:
- № 1 (пров. Волгоградський, 27/А);
- № 2, 3 (вул. Сучкова, 40);
- № 4 (вул. Українська, 12).
Постійні пункти щеплення будуть працювати з понеділка по п’ятницю з 09.00 до 12.00 год. За необхідністю час буде збільшений.
Процедура безкоштовна. Передусім лікар проводить бесіду з бажаючим вакцинуватися, з’ясовує основні параметри стану здоров’я, розпитує про наявність або відсутність хронічних захворювань, алергії, протипоказання тощо. Після отримання ін’єкції, вакцинований півгодини відпочиває під наглядом лікаря. Вся інформація про перебіг кожного щеплення реєструється в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ). Загалом 22.03.2021 зроблено 40 щеплень, всі вакциновані почувають себе задовільно.
Вакцинація проти COVID-19 в Україні буде відбуватись в 5 етапів. Коли прийде Ваша черга, з вами зв’яжуться та запропонують обрати конкретну дату та час щеплення.
Для запису на вакцинацію проти COVID-19 радимо звернутись до сімейного лікаря на прийомі або у телефоному режимі, або до реєстратури за місцем обслуговування.
Вакцинація від COVID-19 — це ефективний спосіб захистити себе і свої родини від COVID-19, мінімізувати ризик захворювання, можливість госпіталізації та тяжкого перебігу хвороби.