ВСЕ

Як суд покарав хабарника на Новомосковщині

На Новомосковщині головного спеціаліста управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області засуджено за одержання хабаря.
За публічного обвинувачення Новомосковської окружної прокуратури визнано винним головного спеціаліста управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області за одержання службовою особою неправомірної вигоди за ч. 1 ст. 368 КК України.
Встановлено, що на початку січня до головного спеціаліста з метою отримання дозвільних документів, які б дозволяли здійснювати ввезення хвойних рослин до Дніпропетровської області з інших регіонів України та подальшу реалізацію останніх, звернулася громадянка області, на що спеціаліст повідомив, що він може вирішити питання щодо отримання відповідних дозвільних документів, а їх оформлення та видача знаходиться в межах його компетенції.
За результатами проведення відповідної експертизи останнім було особисто оформлено та видано відповідний дозвільний документ встановлену неправомірну вигоду.
Вину чоловік визнав повністю, його засуджено до штрафу у розмірі однієї тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 17000 гривень з позбавлення права обіймати посади, пов'язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно господарських функцій.

Керівник Новомосковської окружної прокуратури Дмитро ДАНИЛОВ