ВСЕ

Чи отримують Новомосковські медики доплати за роботу з пацієнтами з COVID-19?

Як зазначається в аналітичній довідці, підготовленій в центральній міській лікарні, відповідно до Закону України № 2168-VIII «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» між КНП «Новомосковська ЦМЛ» НМР» та Національною службою здоров'я України у 2020 році укладено Договір на стаціонарну допомогу пацієнтам з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2.
Відповідно до умов договору в переліку вимог до організації надання послуг є здійснення додаткових доплат (винагород) співробітникам закладу охорони здоров’я, які безпосередньо задіяні до лікування пацієнтів з коронавірусною хворобою COVID-19 y розмірі до 300 відсотків заробітної плати (посадового окладу (з підвищеннями) з урахуванням обов’язкових доплат, надбавок) відповідно до законодавства.
Таким чином, протягом дії договору, а саме за період з квітня по листопад поточного року, працівникам, які цілодобово надають медичну допомогу хворим на коронавірусну хворобу COVID-19, виплачувалася доплата в розмірі від 50 до 250 відсотків заробітної плати в залежності від кількості хворих, які знаходилися у стаціонарних відділеннях, на загальну суму 6 223 486,21 грн.
За весь період доплату отримали 711 осіб (в середньому за місяць 101 особа). В середньому доплата до заробітної плати за місяць становила 8 753,15 грн.
Крім того, за рахунок коштів місцевого бюджету було проведено матеріальне стимулювання (преміювання) працівників, які отримують заробітну плату згідно з договором з НСЗУ, та виконували заходи, спрямовані на запобігання виникненню та поширенню, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби COVID-19, на суму 1 306 897,21 грн.
За весь період преміювання було проведено 749 особам. Середня сума премії становила 1 745,0 грн.