ВСЕ

ДТЕК у Новомосковську оновлює електромережу для понад 1 тисячі приватних будинків Кулебівки

Фахівці ДТЕК Дніпровські електромережі реконструюють електричні мережі у приватному секторі на мікрорайоні Кулебівка - до кінця літа замінять 7 кілометрів повітряних електричних ліній 10 кВ та близько 150 дефектних опор. Роботи вже почалися. По їх закінченню жителі понад 1 тисячі будинків отримають надійну електромережу.
Капітальний ремонт проводять на вулицях Кулебівській, Юрченка, Малютіна, Волгоградській, Мануїльського, Крайній, провулках Київському, Повстанському та сусідніх вулицях. Необхідність робіт викликана технічною та моральною застарілістю електроінфраструктури цього житлового мікрорайону. Повітряні мережі тут будувалися в середині минулого століття та вже не відповідають сучасним запитам. Тому компанія їх планомірно оновлює.
«ДТЕК діє в інтересах України та піклується про своїх клієнтів, системно трансформуючи енергетичну інфраструктуру міста Новомосковська. У проєкт оновлення електромережі Кулебівки ми вкладемо більше ніж 4,2 млн грн гривень. Ці кошти передбачені в ремонтній програмі компанії на 2021 рік. По завершенню проєкту сучасну потужну електромережу отримають 1128 клієнтів приватного сектора», – зазначив генеральний директор ДТЕК Дніпровські електромережі Андрій Терещук.
Оновлені електричні лінії будуть виконані з ізольованого проводу (СІП) зі збільшеним перетином. Він більш стійкий до негативних впливів навколишнього середовища (дощ, сніг, сонце, вітер, гілки дерев), безпечний й довговічний.
Крім нового проводу, під час капітального ремонту передбачена заміна 140 залізобетонних та 7 дерев'яних електричних опор.
ДТЕК Дніпровські електромережі попереджає жителів, що під час капітального ремонту в найближчий місяць в будні дні в період з 9:00 до 19:00 можливі перерви в електропостачанні. Це необхідно для безпечного виконання робіт. Для мінімізації незручностей для жителів Кулебівки роботи поділили на ділянки, відключення яких будуть чередувати. А також передбачили на час робіт можливість електроживлення від інших джерел. Дізнатися точний графік проведення робіт можна на сайті компанії https://www.dtek-dnem.com.ua/ua/shutdowns