ВСЕ

Вони першими почули подробиці про майбутній спорткомплекс у Новомосковську

У виконкомі вітали юних боксерів, які в цьому році здобули високі місця на престижних турнірах. 17-річний Ілля Зіньковський – чемпіон України серед юнаків, виконав норматив майстра спорту України. 14-річна Настя Таран – чемпіонка Європи серед юнаків і дівчат, кандидат у майстри спорту України.
- Незалежно від того, чи оберете ви спорт своєю професією, чи ні, - він уже вам багато чого дав і стане в нагоді в дорослому житті, бо виховує характер, формує особистість, вчить наполегливості, терпінню, вмінню долати труднощі, - сказав міський голова Сергій Рєзнік.
Він повідомив, що зараз почався процес проєктування спортивного комплексу, який планується побудувати протягом наступних кількох років в районі заправки WOG по вулиці Сучкова. На базі спорткомплексу планується розмістити спортивні секції, які діють у двох міських ДЮСШ. Після реалізації проєкту тренування проходитимуть у значно комфортніших умовах, а місто отримає можливість приймати змагання різних рівнів.
Спортсмени разом зі своїм тренером Андрієм Безменком обговорили з міським головою Сергієм Рєзніком, секретарем міської ради Володимиром Арутюновим, начальником управління культури, спорту та туризму Іриною Яловою, начальником відділу фізичної культури і спорту Олегом Шевченком деталі майбутнього спорткомплексу, висловили ряд пропозицій і уточнень, які будуть враховані при проєктуванні об’єкту.
- Наша задача - відкрити більше спортивних об’єктів у місті, щоб усі, хто хоче займатися спортом, мали таку можливість, - підкреслив Сергій Рєзнік. Він побажав гостям нових спортивних досягнень, не забуваючи при цьому про якісне шкільне навчання.