ВСЕ

В розробленні глобальної стратегії розвитку міста нам допоможе Мінрегіон

Стратегічне планування розвитку кожного міста є нормою сучасного управління, ефективним інструментом забезпечення зростання в усіх сферах життєдіяльності. Особливо важливим воно є для Новомосковська, який має унікальний потенціал і конкурентні переваги території та отримання від цього підвищених благ для городян.
Надії і сподівання щодо розвитку Новомосковська, які висувалися виборцями в ході нещодавніх місцевих виборів, вимагають від керівництва міста переорієнтації на нові моделі управління, що зумовлює розроблення комплексного портфеля проєктів для досягнення стратегічної цілі – покращення добробуту жителів.
Розробити глобальну стратегію розвитку нашому місту допоможе Міністерство розвитку громад та територій України. Про це домовилися міський голова Сергій Рєзнік і секретар міської ради Володимир Арутюнов із заступником Міністра В’ячеславом Негодою під час візиту до Києва.
Про свої враження від зустрічі з керівниками Новомоскоська В"ячеслав Негода написав на своїй сторінці на Фейсбук.
Така стратегія надасть інвесторам прозору, корисну й систематизовану інформацію щодо можливих проєктів, попиту, існуючих ринків та вільних ринкових ніш, потенційних прибутків та витрат, ризиків для створення чи розширення бізнесу.
А кінцевий результат – економічне зростання, створення нових робочих місць, підвищення рівня зарплат, покращення умов життєдіяльності новомосковців.