Соціум

Що Сергій Рєзнік зробив для мікрорайону Корея?

Публікуємо звіт за 5 років депутата Стець Галини Савелівни та Рєзніка Сергія Олександровича про виконані роботи для благоустрою мікрорайону Корея.

МІКРОРАЙОН КОРЕЯ 
2015-2020 
Стець Галина Савелівна – активіст ГО «Наш Новомосковськ» з 2014 року, з 2015 року депутат міської ради VII скликання по мікрорайону Корея.
Написано 182 депутатських запитів.
Проведено більше 100 депутатських прийомів городян на базі ГО «Наш Новомосковськ», та особистих зустрічей.

Спільні роботи в партнерстві з Сергієм Рєзніком – лідером ГО «Наш Новомосковськ». 

ПРОЄКТ 1: ОСВІТЛЕННЯ ВУЛИЦЬ МІКРОРАЙОНУ КОРЕЯ
В рамках проекту «Світлий двір – світла вулиця»
(50/50 Рєзнік С.О. з жителями мікрорайону)

2015-2016 роки
 1. пров. Б.Хмельницького (№1 - №19) 8 опор – за зверненням Валентини Головань
 2. вул. Н. Курченко (№40-№68) 13 опор – за звернення Валентини Михайленко
 3. вул. Н. Курченко (№1-№38) 10 опор – за звернення Олени Скрипник
 4. вул. Н. Курченко 5 опор – за зверненням Віктора Козака 
 5. пров. Чкалова – пров. Б.Хмельницького 13 опор – за зверненням Валентини Михайленко та Валентини Головань
 6. вул. Дружби 13 опор – за зверненням Лариси Скляр
 ф
2017 рік
1. вул. Чкалова (№62 -№79) 11 опор – за зверненням Марії Рубаник
2. вул. Ювілейна, 79 (багатоповерхівка) 3 опори – за зверненням Людмили Горяної
матеріали Рєзнік С.О./ роботи КП НККП
3. вул. Дружби 17 опор 
4. вул. Чкалова (№12 - №28) 
5. вул. О.Кошового - 3 опори

2018 рік
 1. вул. О. Гончара 18 опор (через депутатське звернення Стець Г.С. до виконкому)
 2. вул. Ювілейна (№1 -№79) 10 опор - за зверненням Миколи Кермеша
 3. вул. Новоселівська 3 опори - на зверненням 

2020 рік
 1. вул. Г.Бораковського – 10 опор за зверненням Ярослави Косолобової
 2. вул. Калинова – 13 опор за зверненням Наталії Сокол 
 3. вул. Дружби (№45 -№79) – 14 опор за зверненням Яни Мозгової

За фінансової підтримки Рєзніка С.О. на постійній основі замінюються лампи вуличного освітлення. 

ПРОЄКТ 2: ЛІКВІДАЦІЯ СМІТТЄЗВАЛИЩ НА МІКРОРАЙОНІ

1. Вулиця Зіни Білої, 156
В 2015 році ліквідовано сміттєзвалище по вул. З.Білої, 156 територія біля магазину «Делві» (є відеосюжет ТВ «Самарь»).
Було стихійне сміттєзвалище, разом з жителями за ініціативи тоді ще активістки мікрорайону Стець Г.С. за фінансової підтримки Рєзніка С.О. та інших небайдужих городян вдалося розчистити зарослі, завезти більше ніж 20-ть машин землі для вирівнювання рівня території. Де пізніше за зверненням Стець Г.С. було встановлено дитячий майданчик за бюджетні кошти міста.
В 2016 році (червень) - за фінансової підтримки Сергія Рєзніка та активістів мікрорайону на дитячому майданчику був проведений масштабний суботник, де було пофарбовано майданчик, завезений пісок, покошений бур’ян, додатково встановлено огорожу, 5 лавочок, 2 пісочниці. Також, власними руками жителів були створені із покришок смуга перешкод та окремі скульптури. 

2. Дамба 
 В 2016 році ліквідовано сміттєзвалище на дамбі. В результаті спільної роботи було викошено бур’ян, приведено до ладу плити та розфарбовані малюнками із мультфільмів, територію 60м х 40м підсипали землею, завдяки чому підняли рівень на 1м. Територію підготували для встановлення дитячо-спортивного майданчика. 

3. Вулиця О. Гончара
В 2017р. по вул. О. Гончара (в районі овочевої бази) при участі активістів мікрорайону було ліквідовано стихійне звалище, і цю ділянку віддано під забудову житлового будинка родині, яка проживає на ;Кореї.

ПРОЄКТ 3: РЕМОНТ ДОРІГ МІКРОРАЙОНУ
 • В 2015р. як кандидат в депутати та активіст ОО «Наш Новомосковськ» Стець Г.С. написала звернення до місцевої влади стосовно капітального ремонту дороги до Воронівського кладовища. В 2016 році капітальний ремонт дороги виконано за субвенцію Обласної ради. 
 • За зверненням Стець Г.С., на постійній основі проводилось профілювання вулиць з ґрунтовим покриттям, (грейдерування) та підсипки доріг за фінансової підтримки Рєзніка С.О. та сприяння КП НККП
 • C 2016 р. написала 10 депутатських звернень стосовно капітального ремонту вулиць Н. Курченко та вул. Дружби (як стратегічної дороги). В 2019р. була виготовлена проектно-кошторисна документація Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва ДніпроОДА і заключено договір на виконання робіт. Роботи повинні були закінчитися у липні 2020р. (вул. Курченко), а вул. Дружби у серпні 2020р. Проте роботи не розпочалися у строк. Повторно написали звернення до нардепа Бородіна В.В. та Голову Облдержадміністрації Бондаренка О.В. стосовно капітального ремонту стратегічно—важливих доріг, була надана відповідь, що питання щодо фінансування капремонту буде розглянуто в 2021р.
 • Пішохідна доріжка
 • В 2015 р. за фінансової підтримки Сергія Рєзніка по вул. О. Кошового (через поле до та після з/д полотна за напрямом до гімназії №3) на численні прохання городян зроблена доріжка з бордюрами та підсипана відсівом. 

ПРОЄКТ 4: ДИТЯЧІ ЗАХОДИ МІКРОРАЙОНУ
За ініціативи Стець Г.С. та за фінансової підтримки Рєзніка С.А. на постійній основі проводились дитячі заходи до Дня захисту дітей, на Новорічні та Різдвяні свята з подарунками та розважально-конкурсною програмою, в яких приймали участь творчі колективи та юні таланти як міста так і мікрорайону Корея.  

Роботи через депутатські запити Стець Г.С. 

 • Автобусний рейс №17
На багаточисленні звернення жителів мікр. Корея через депутатський запит Стець Г.С. було змінено розклад автобусного рейсу №17 для зручності та закільцювано по мікрорайону через вул. Чкалова з виїздом на вул. З.Білої.

 • Автобусні зупинки
В 2020 р. на депутатські звернення Стець Г.С. було зроблено приватними підприємцями автобусні зупинки на вул. Чкалова, 56 та вул. З.Білої, 156.
 • Пішохідний перехід 
 В 2020р. по депутатському зверненню Стець Г.С. за зверненням городян було нанесено пішохідний перехід та зроблено паспортизацію і встановлено відповідний знак (автобусні зупинки район магазину «Карат»)

 • Аварійні дерева
 За депутатським зверненням Стець Г.С. були виконані роботи стосовно обрізки аварійних дерев вул. Н.Курченко та вул. Ювілейна, 79

План робіт по мікрорайону Корея на 2020–2025 роки
 • Капітальний ремонт доріг: 
 • вул. О.Гончара 
 • вул. Калинова 
 • вул. Г.Бораковського 
 • пров. Чкалова 
 • пров. Б.Хмельницького 
 • пров. Ювілейний
 • Встановити дитячо-спортивний майданчик на території Дамби
 • Підтримувати в належному стані вже зроблене вуличне освітлення на мікрорайоні
 • Вирішити проблему з вивозом ТБВ на мікрорайоні, добиватися того, щоб місцева влада переглянула тарифи щодо вивезення сміття в приватному секторі.