ВСЕ

Реабілітаційне відділення міської лікарні вже функціонує. ФОТО

На першому поверсі поліклініки ще тривають ремонтні роботи в коридорі, які, втім, не заважають повноцінному прийому пацієнтів.
До складу реабілітаційного відділення увійшли фізіотерапія, кабінет ЛФК і кабінети лікарів – фізіотерапевта й ерготерапевта (новий напрям у реабілітаційній медицині, що з’явився в Україні лише кілька років тому).
- Реабілітаційне відділення - це окремий напрямок лікувальної практики. Ми плануємо отримати два пакети від Національної служби здоров"я України – з опорно-рухової та нервової систем, і завдяки цьому саме НСЗУ буде оплачувати всі наші витрати на лікування пацієнтів реабілітаційного відділення, - повідомив в.о. генерального директора міської лікарні Віктор Вишневський. - Впевнений, що це нововведення гідно оцінять жителі Новомосковська. Направлення в реабілітаційне відділення дають невропатолог або травматолог.
Всі кабінети уже сяють чистотою після ремонтів, начинені сучасним обладнанням та інструментарієм.
Рентгенкабінет завдяки встановленій новій апаратурі дає змогу проводити і рентгенологічні, і флюорографічні обстеження.
В кабінеті ЛФК обладнали місце для масажів, є орбітрек, інші спортивні тренажери.
Тут же поруч з кабінетами – просторий туалет з чудовим ремонтом, пристосований у тому числі й для осіб з обмеженими можливостями.
Вхід до відділення – через центральні двері, там східці обладнали пандусами, є підйомник для маломобільних груп населення.
Сюди ж, на перший поверх, перенесли з третього поверху травматологічний кабінет, що цілком логічно.
- В таких комфортних умовах приємно знаходитися і медперсоналу, і пацієнтам, яких щодня через наш кабінет проходить в середньому до 50 чоловік, - говорить лікар ортопед травматолог Юрій Кулакевич.
В коридорі на підлогу уклали плитку, наступний етап – стіни і стеля. Після завершення ремонтних робіт реабілітаційне відділення дійсно стане окрасою лікарні. А головне – забезпечить відновлення здоров’я пацієнтів, дасть можливість повернути їх на колишній рівень фізичної активності в найкоротші терміни.