ВСЕ

Єдина квитанція на ЖКП: чому в інших містах є, а в Новомосковську немає?

Нарешті! Після десятків років обіцянок у Новомосковську серйозно зайнялися створенням Єдиного розрахункового центру комунальних платежів.
Замість купи квитанцій городяни отримуватимуть єдину платіжку, в якій будуть відображатися нарахування за всі отримані комунальні послуги. Це дозволить людям заощадити кошти на оплаті банківських операцій. Така система вже більш ніж 20 років успішно функціонує в багатьох містах України.
З вимогою щодо необхідності запровадження у Новомосковську подібної єдиної квитанції» міська ветеранська організація зверталася до наших посадовців не раз. Обіцяли, але… Чи то організаційно не подужали, чи банки якимись аргументами змогли їх відмовити.
18 січня у Новомосковській міськраді презентували Єдиний розрахунковий центр комунальних платежів (ЄРЦКП). Міський голова Сергій Рєзнік разом із профільними заступниками та фахівцями розглянули можливість створення такого центру у м. Новомосковськ.
За словами міського голови Сергія Рєзніка, це вирішить багато проблем. Насамперед, ЄРЦКП допоможе оптимізувати витрати на утримання працівників комунальних підприємств, у кожному з яких існує відповідний відділ. Запроваджена система автоматично підтягуватиме також і інформацію про пільги та субсидії, нараховані абонентам, до єдиного сервера.
- Городяни будуть отримувати одну квитанцію і по ній сплачувати всі комунальні послуги, – пояснив міський голова. - Це дасть змогу підприємствам-постачальникам послуг своєчасно отримувати кошти, а мешканцю - заощадити і не сплачувати зайві кошти банку.