ВСЕ

В автобусних касах порушують закон і хочуть продовжувати це робити

В автобусних касах проводиться незаконна торгівля безакцизними тютюновими виробами. На це роками ніхто не звертав уваги і не вживав заходів.
Нагадаємо, за торгівлю алкогольними та тютюновими виробами підприємці повинні сплачувати значно більшу ставку податку до міського бюджету.
Комісія виконкому провела перевірку місць розташування кас – двох в районі вул.Гетьманська,32 і однієї по вул.Сучкова,34. Земельні ділянки під каси орендує Приватне акціонерне товариство ДОПАС (Дніпропетровське обласне підприємство автобусних станцій). Посадовці виконкому зафіксували порушення, склали акти. Повідомили правоохоронні органи. Керівництву ДОПАС як орендарям направили листа з проханням пояснити причини порушень. Отримали відповідь: ми здали майно в суборенду і не знаємо, хто там чим торгує. Але чиї партійні прапори розвіваються над автобусними касами, городяни бачать.
Тепер ДОПАС звернулося до міської ради з проханням поновити їм договори оренди землі на той самий строк і на тих же умовах. При цьому незаконна торгівля триває.
Більшістю голосів депутати відхилили проєкт рішення про поновлення договорів оренди земельних ділянок під автобусними касами. «За» проголосували 8 депутатів.