ВСЕ

Сергій Тільний: “Підтримка громад для нас не менш важлива, ніж виробництво”

ІНТЕРПАЙП НМТЗ залишається чи не найбільшим підприємством у Новомосковску. Але часто на порядку денному заводу не лише виробничі питання - підприємство не відмовляє в допомозі місцевій громаді й постійно ініціює та підтримує проєкти з благоустрою. 2021 рік не став виключенням. Що вдалося зробити для міста - читайте далі.

ОСВІТЛЮВАЛИ ВУЛИЦІ

У Новомосковську розгорнулася чимала робота з облаштування вуличного освітлення, в тому числі в приватному секторі - там, де його ніколи не було. Все завдяки партнерству міських комунальних служб та ІНТЕРПАЙП НМТЗ. За півроку встановили освітлення на вулицях Садовій, Басейній, Заводській, Товстого та провулках Декабристів і Академіка Жлуктенка. Завод закупив 117 світлодіодних світильників і близько 4 км кабелю, а комунальне підприємство проклало кабель і встановило ліхтарі на стовпи.
А почалося все зі звернення місцевих жителів до депутата міськради від їх округу - Сергія Тільного. Той, у свою чергу, подав звернення в КП "Новомосковський комбінат комунальних підприємств" і організував допомогу від ІНТЕРПАЙП НМТЗ. Роботи по освітленню вулиць тривають.

ОЗЕЛЕНЮВАЛИ МІСТО

Навесні компанія ІНТЕРПАЙП виступила регіональним партнером глобального екологічного проєкту “Озеленення України”. Крім спонсорської участі, ІНТЕРПАЙП посадив близько 350 дерев на Дніпропетровщині. У Новомосковську нові дерева прикрасили вулицю Калнишевського. 120 лип висадили силами співробітників ІНТЕРПАЙП НМТЗ за підтримки комунальних служб. Вже через пару років квітучі липи будуть радувати новомосковців і гостей міста.

ДОПОМАГАЛИ ШКОЛАМ ТА ДИТЯЧИМ САДОЧКАМ

Не секрет, що через зношеність комунікацій у закладах освіти часто виникають побутові проблеми, що стають на заваді освітнього процесу. Підприємство допомагає освітянам швидко їх усувати. Так, для шкіл №1 та №4 закупили нові 100-літрові бойлери замість тих, що вийшли з ладу. У загальноосвітній школі №12 завод відремонтував каналізацію та напольне покриття після ремонту. Для дитячого садочка “Теремок” закупили будматеріали для ремонту групи, а у дитсадку “Калинка” відремонтували каналізацію у харчоблоці.
Але тільки побутовою допомогою завод не обмежився. Так, для ПТНЗ №48 закупили матеріали для проведення інтернету в навчальні класи та бібліотеку. До школи №4 передали спортивні м'ячі, а дитячому садочку “Дюймовочка” - стільці для актової зали.

ОБЛАШТОВУВАЛИ ПРИБУДИНКОВІ ТЕРИТОРІЇ

Житлово-комунальна сфера входить до найболючіших питань новомосковців. У їх вирішенні завод не залишається осторонь. За сприяння ІНТЕРПАЙП НМТЗ був проведений ремонт дитячого майданчику по вулиці Глодянскій, на вулиці Товстого та Малютіна замінили каналізаційний люк, до дворів на вул.Гетьманській завезли 2 тонни піску, а на вулиці Паланочній обрізали сухостій.

ПІКЛУВАЛИСЯ ПРО ВЕТЕРАНІВ

Підтримувати старше покоління - добра традиція новомосковських металургів. Напередодні Дня Перемоги ІНТЕРПАЙП НМТЗ закупив і передав новомосковським ветеранам, колишнім співробітникам заводу, 130 продуктових наборів. Крім цього завод відремонтував санвузол у приміщенні Ради ветеранів та передав до клубу електротехніку.

ПРОДОВЖИЛИ ПІДТРИМУВАТИ ЛІКАРНІ

Від початку епідемії компанія ІНТЕРПАЙП та ІНТЕРПАЙП НМТЗ швидко реагують на потреби лікарів та забезпечують їх необхідним обладнанням і засобами індивідуального захисту. Навесні цього року, коли потреба в кисні знову була вкрай необхідною, ІНТЕРПАЙП передав 10 кисневих балонів до центральної лікарні Новомосковська. Всього ж з весни 2020 року на допомогу Новомосковській центральній лікарні промисловці спрямували понад 3 млн грн.

ДОПОМОГЛИ БУДМАТЕРІАЛАМИ ВІЙСЬКОВИМ ТА ХРАМУ

Не залишилися поза увагою заводу військові та церква. Так, до військової частини та військкомату передали профільні труби і листи металу для ремонту вуличних будівель. А до Троїцького храму ПЦУ - труби, блоки та вагончики.

“ІНТЕРПАЙП НМТЗ, крім сплати податків, допомагає містянам вирішувати нагальні питання, серед яких комунальні проблеми, питання благоустрою, піклування про лікарні та ветеранів. Підтримка місцевої громади Новомосковська для нас не менш важлива, ніж виробничі задачі підприємства. Наприклад, один з наших пріоритетів на сьогодні - допомога місцевим жителям в освітленні вулиць. Цю роботу ми розпочали і продовжуємо разом із міською владою. Впевнений, що така співпраця дозволить зробити Новомосковськ більш комфортним містом”, - наголосив голова правління ІНТЕРПАЙП НМТЗ Сергій Тільний.