Політика

Чому Рєзнік, а не хтось інший?

ВЛАСОВ Ігор Віталійович, голова ветеранської організації Інтерпайп НМТЗ:

- Ми в клубі ветеранів щотижня збираємося для обговорення різних життєвих питань. У нас завжди розмаїття думок, а в результаті дискусій приходимо до чогось спільного. Минулого тижня обговорювали кандидатури на посаду мера. Досить несподівано виявилося, що дискусії не буде - всі зійшлися на думці підтримати Сергія Рєзніка, інших варіантів навіть не було.
На нас, як на молодих, не тисне страх звільнення з роботи, якщо раптом надумаєш піти проти волі начальника. Це вибір серцем, душею і розумом. Вважаю, таку довіру до Рєзніка цілком заслуженою, аргументів для цього більш ніж достатньо.
Ми маємо життєвий досвід, нас важко надурити, бо довіряємо побаченому, а не почутому. Протягом багатьох років всі бачать і цінують добрі справи Сергія Рєзніка, його турботу про старше покоління. Причому, усе це робить людина, яка не знаходиться у владі - він не депутат і не чиновник, він іде назустріч людям і робить це не за бюджетні, а за власні кошти. Інші претенденти на крісло міського голови виринають тільки за місяць до виборів, щось обіцяють, а потім знову зникають на 5 років. А Рєзнік не обіцяє - він просто допомагає городянам постійно.
Крім того, ми, пенсіонери, як ніхто інший, розуміємо, що таке віковий ценз і що означає «вчасно» піти. Це як у спорті: ще один бій - і все рівно пішов, але вже не чемпіоном. Особливо це треба враховувати керівникові, від енергійності якого й від його здатності йти в ногу з часом залежить доля багатьох людей. Тож треба давати дорогу молодим. Я - за Рєзніка!

МАРТИНЕНКО Денис, приватний підприємець, співвласник ресторану "Dan San"
- Коли звичайний підприємець не може заручитися підтримкою діючої в місті влади, то навіщо взагалі така влада потрібна?
Податками від малого й середнього підприємництва сьогодні вноситься левова частка коштів в бюджет Новомосковська. І ми цілком можемо примножити цю суму, якщо нам допомагати, а не обкладати поборами і не вставляти палиці в колеса. А в програмі Сергія Рєзніка червоною ниткою проходить зняття адміністративних бар’єрів для розвитку бізнесу, його стимулювання, створення сприятливого бізнес-клімату. Тоді на це сприятливе середовище дійсно відреагують інвестори, зросте ділова активність і в бюджеті з’являться гроші. Гроші, які так потрібні місту!
Крім того, розвиток бізнесу - це шлях до створення нових робочих місць, яких у нашому місті явно бракує. Дивно, що в сьогоднішній міській владі такого розуміння немає. Навпаки, йде лобіювання інтересів одних підприємців - так би мовити, «своїх» - через утиски інших. Такого бути не повинно!
Я бачу, що в якості міського голови Сергій Рєзнік чутиме нас, підприємців і громадськість, він відкритий для діалогу. Це сучасний, прогресивний мер, який потрібен місту, він здатний забезпечити його розвиток. Тому я - за Рєзніка!

БЕЗКРОВНА Людмила Олексіївна, директор СЗШ №12 (1999-2004), начальник управління освіти (2011), завідуюча ДНЗ «Веселка» (2013)
- Чимало кандидатів ведуть свою виборчу кампанію, агітуючи не за себе, а критикуючи конкурентів, поливаючи їх брудом. Це ті, кому нічого розповісти про свої заслуги, бо їх вочевидь немає. Сергію Рєзніку таке не потрібно, бо за нього говорять його добрі справи. І ці справи знають і цінують люди.
Я йому довіряю, бо давно вже за ним стежу, і мені здається, що це буде свіжа кров у міській політиці, він здатний реалізувати свою насичену, але цілком реальну для виконання Програму розвитку Новомосковська.
Мені імпонує, що він виявляє турботу про людей старшого покоління, водночас гуртує і збирає навколо себе та своїх ідей активну молодь. А це означає, що у Новомосковська є шанс на піднесення.
Подобається і його налаштованість на розвиток не лише центру Новомосковська, а й усіх мікрорайонів, які зараз, на жаль, перебувають поза оком чиновників. Ось нещодавно Рєзнік з активістами своєї громадської організації разом з небайдужими кулебівчанами висадили у нас на пустирі березовий гай - і ми радіємо. Це, начебто, й дрібниці, але з них складається все наше життя.
Скільки я знаю Рєзніка, він увесь час на виду, у вирі подій, на гребені хвилі - він з пенсіонерами, з молоддю, він організовує концерти, суботники, конкурси. Не перед виборами, а завжди. Він не обіцяє - він робить. Тому - Рєзнік!


ЯВКУН Віра Андріївна, голова ОСББ «Дорожник», вул. Зіни Білої, 1:
- Жителі нашого будинку знають Сергія Олександровича давно. Коли ми 5 років тому шукали відповіді на питання, як витягти наш будинок з того стану, в якому він перебував, знаходячись на балансі ЖЕКу, саме Сергій Рєзнік надав нам грамотну методичну і юридичну допомогу. Він неодноразово бував у нас на зборах жителів, розповідав про переваги створення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку, пояснював, як це зробити правильно, приносив літературу, супроводжував увесь процес створення і реєстрації нашого ОСББ. Ми разом з активом інших багатоповерхівок відвідували заняття, які він організовував у своєму офісі, із запрошенням спеціалістів з функціонування оСбБ і ЖБК з Києва та Дніпра. Ось і на цьому тижні відбудеться черговий семінар з головами ОСББ і ЖБК. Це дуже корисно.
Ми завжди отримуємо в офісі Рєзніка безкоштовні консультації юриста. І навіть зараз, якщо виникають якісь поточні питання, ми звертаємося до нього як до гарного друга - ніколи не відмовив: чи завезти пісок у двір, чи допомогти з фарбою для суботника, чи просто порадити у складній ситуації. Добро живе у ньому всередині. Таких помічників для нашого будинку в місті більше немає. Новомосковськ треба піднімати з колін, він не гірший за будь-яке інше місто. Я вірю, що Рєзніку і його молодій, енергійній команді це під силу. Ми йому віримо і я впевнена, що спільно з небайдужими городянами можна досягти красивої мети, яку він оголосив у своїй програмі - зробити Новомосковськ комфортним, безпечним і сучасним містом, яке стабільно розвиватиметься. Тож в добрий час! Я голосую за Рєзніка!