ВСЕ

Конкурс «Патронатна родина очима дитини»

Новомосковський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді інформує, що Дніпропетровський обласний центр соціальних служб у співпраці з ГО «Дніпровська ліга соціальних працівників», КЗ «Центр соціальної підтримки дітей та сімей «Добре вдома», ГО «Жінки плюс», ДОДГО «Правозахисна спілка «Допоможемо дітям», при підтримці Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровської обласної державної адміністрації та інформаційній підтримці телеканалу D1 оголошує конкурс до 30-річчя Незалежності України - «Патронатна родина очима дитини».
Конкурс проводиться з метою сприяння у захисті прав дітей та розвитку середовища, дружнього по відношенню до дітей, пропаганди активних дій, спрямованих на забезпечення благополуччя дітей; підтримки сім’ї як основного елемента суспільства, де мають зростати діти в любові, теплі, турботі; пропаганди створенню та діяльності сімей патронатних вихователів.
Конкурс буде проводитися за наступними номінаціями:
1. Відеоролик до 1 хвилини.
2. Малюнок розміром А3 у форматі PDF.
3. Ессе публіцистичного жанру на 1 друковану сторінку.
Бажаючі взяти участь у конкурсі до своєї роботи (робіт) обов’язково додають заявку на участь у конкурсі. Учасник направляє конкурсні роботи одним пакетом.
Конкурсні роботи надсилаються на електронну пошту Дніпропетровського обласного центру соціальних служб: ocssm2004@ua.fm до 08.05.2021.
У конкурсі може взяти участь кожна родина з дітьми. Учасники можуть надіслати як три види тематичних робіт, так і менше (на власний розсуд), але не більше як по одній роботі у кожній номінації.
До 14.05.2021 журі конкурсу оцінює усі надіслані роботи та 15.05.2021 з нагоди Міжнародного дня сім’ї визначає переможців. Інформація про результати конкурсу направляється учасникам та розміщується на сторінці ДОЦСС у мережі Фейсбук, сайтах Дніпропетровської обласної ради, Дніпропетровської обласної державної адміністрації.
Нагородження переможців відбудеться з нагоди Міжнародного дня захисту дітей. Дата проведення буде визначена додатково.
Переможці конкурсу будуть визначені у трьох номінаціях і нагороджені дипломами та заохочувальними подарунками за перші три призові місця по кожній із номінацій.
Заявка на участь у конкурсі «Патронатна родина очима дитини»
(заявка може подаватися у форматі Word або PDF)
1. Прізвище, ім’я, по батькові учасника конкурсу
2. Дата народження
3. Місце навчання/роботи (професія, рід занять)
4. Домашня адреса
5. Мобільний телефон
6. Електронна пошта, з якої відправляються конкурсні роботи (робота) учасника
7. Назва видів – номінацій робіт, поданих на конкурс

Новомосковський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді