«Пам'ятаємо заради майбутнього»

Щороку 9 травня ми маємо можливість вшанувати пам'ять мільйонів людей, які стали жертвами страшної трагедії під назвою війна. Відвідуючи пам'ятні місця, пам'ятники, зведені на честь загиблих героїв, розстріляних мирних жителів, тих, хто трудився в тилу заради наближення Великого Дня Перемоги та просто зміг вижити в той жахливий час, ми не просто віддаємо данину їх подвигу. Ми пам'ятаємо і зберігаємо пам'ять про той час, героїчні вчинки, людські страждання і проявляємо повагу до свідків тих страшних подій, які до сих пір з нами.

Ми повинні пам'ятати свою історію, щоб жертви та подвиги мільйонів, які загинули під час Другої світової війни, не були даремними. Цього історія нам не пробачить.
Цього року активісти ГО «Наш Новомосковськ» та Сергій Рєзнік разом з нашими Ветеранами, небайдужими новомосковцями поклали квіти біля Вічного Вогню та відвідали Меморіальний пам'ятник мирним жителям Новомосковщини «Пам'ятаємо заради майбутнього».
22 травня 2012 року завдяки ініціативі Сергія Рєзніка цей Меморіал був встановлений на місці, де під час окупації в 1941-1943 роках нацисти розстрілювали мирне населення.

Пам'ятні місця нагадують нам і будуть нагадувати нашим нащадкам про ті жахливі події, щоб уникнути повторення цієї страшної трагедії в майбутньому.
У такі моменти частіше замислюєшся про те, що для створення щасливого майбутнього ми повинні пам'ятати свою історію, поважати мудрість старшого покоління, цінувати та берегти те, що у нас є зараз.